CreaWorkers

Benzer Bloglar

Kategori: CreaWorkers

Tarih: 10 Kasım 2017

Terzi Kendi Söküğünü Dikti

Tam dikemediysek de iyi kötü yamadık bir şeyleri.

Terzi kendi söküğünü dikemez; “İnsanlar başkalarına yaptıkları hizmetleri kendilerine yapamazlar" anlamında kullanılan bir söz. Demiş Türk Dil Kurumu.

 

Yıllardır benzer şeyleri yaşadık, yaşandığını gördük bu yüzden kendimize bir iyilik yapıp söküğün kendi söküğümüz olmadığına kendimizi inandırmayı başardıktan sonra işe başladık. Zor oldu. İnandırmak da başlamak da zor oldu. Sonucundan memnun gibiyiz, zaten daha bitmedi de, yapmayı planlayıp da yapamadığımız o kadar çok şey var ki.

 

Aslında genel bir mükemmeliyetçilik problemimiz var. “Şunu da yapalım”, “Buda olsun”,’’Bir de şöyle yapsak ya” derken sabahladığımız oluyor. İş birde kendi web sitemize gelince bu süreç iyice uzuyor. Bir nevi sanat icra ediyoruz aslında. Sanatını sunmaya çalışmanın getirdiği zorluklar, bütçenin getirdiği kısıtlamalar olmadan çalışmanın keyfine varmak istedik. Varamadık, tadı damağımızda kaldı.


Zaman alacak ama günden güne olmasa da, elimizden geldiğince, canımız sıkıldıkça “yapmak isteyip de yapamadıklarımız” bir bir eklemek, web sitemizi geliştirmeye devam etmek gibi bir planımız var.


Bizi takip etmeye devam edin...