E-Ticaret

E-Ticaret

İnternette “E-Ticaret” araması yaptığınızda genelde karşınıza hazır sistemler çıkar, düşük ücretli yıllık ödemeler ile hemen yayına alabileceğiniz çok avantajlı hazır sistemler…

Ama hedefiniz büyükse bu hazır e-ticaret sistemlerini kullanmak göründüğü kadar akıllıca olmayabiliyor. Yazılımsal olarak ele alındığında, gelişme sürecinizde ihtiyaç duymaya başlayacağınız özelliklerin yarısında “en üst pakete geçmeniz gerekiyor” diğer yarısında ise “bu özelliği sunamıyoruz” cevaplarını alıyorsunuz. Tasarımsal olarak ele alındığında ise, Var olan tasarımlardan birini seçmeniz isteniyor. Özel bir tasarım istediğinizde ise zaten maliyet ikiye, üçe katlanıyor. Verilen trafik limitlerini aşacak olmanız da ayrı bir konu.

Bu durumları göz önünde bulundurduğunuzda güvendiğiniz bir fikriniz yada hali hazırda işleyen bir işletmeniz olduğunda hazır e-ticaret sistemleri yerine istediğiniz anda istediğiniz özelliklerin eklenebildiği, hedef kitlenize uygun bir tasarım ile stabil bir şekilde çalışacak, size özel olarak yazılmış bir e-ticaret sitesi çok daha avantajlı bir hale geliyor. Maliyete bakıldığında ise hazır e-ticaret sistemlerine ile yıllar içinde ödeyeceğiniz rakamdan çok da farklı bir rakam ile karşılaşmıyorsunuz.

Tabi bir de kendi e-ticaret yazılımınız olduğunda işlerinizi ciddi bağlamda kolaylaştıran ve operasyon maliyetlerinizi azaltan muhasebe programı entegrasyonları, süreç takibi programı entegrasyonları, süreç takibi programı entegrasyonları vb. Entegrasyonları da kolaylıkla yapabilecek olmanızda cabası.

Buraya tıklayarak e-ticaret sitesi kurmak için gereken bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.