Afiş / Billboard / Poster

Afiş / Poster / BillboardAfiş / Billboard / Poster bir şeyi tanıtmak, herkese duyurabilmek için hazırlanmış, kalabalık insan topluluklarının görebileceği yerlere asılmış, genellikle resimli duvar duyurusu niteliğinde ki baskılı materyallerin hepsine verilen isimdir.

Boyutları ve bulundukları panolar isimlerinin farklı anılmasına neden olsa da ( afiş veya billboard ) temelde hizmet ettikleri amaç aynıdır. Bir ürünü veya ürün grubunu tanıtmak, yeni açılan bir mağazayı duyurmak, kampanyalarınızdan veya indirimlerinizden potansiyel müşterilerinizi haberdar etmek için kullanılan araçlardır. Daha büyük kitlelere ulaşmak için, yerelde ve ulusalda yer alan alanlara verdiğiniz reklam olarak anmak doğrudur.

Afiş / Billboard / Poster tasarlamak uzmanlık bilgisi gerektirir. Bu materyallerde boyutlar çok değişken olduğu için uygun görselleri boyutlara adapte etmek, vermek istediğiniz mesajı akılda kalıcı şekilde iletmek bu konudaki deneyime bağlıdır. Doğru bir planla reklamınızı hedeflediğiniz şekilde sonuçlandırabilir, marka bilinirliğinize katkı yapabilir, yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Seçtiğiniz strateji hangisi olursa olsun deneyimli, şeffaf, doğru yönlediren bir ortak ile ilerlemeniz sizin için oldukça önemlidir. Gelin birlikte ilerleyelim.