E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret, pazarlama ve satın alma işlemlerinin internet üzerinden yapılmasını anlatan kavramdır. Bir veya birden çok ürün ya da hizmet için, daha önceden belirlenmiş ödeme yöntemleriyle bir internet sitesi üzerinden ticaret yapmanızı veya ürün satın almanızı sağlayan yazılımların tamamıdır.

E-Ticaretin Avantajları

  1. E- Ticaret büyük ölçekli firmalar için uygunmuş gibi görünsede aslında küçük ve orta ölçekli firmalar için olan avantajları daha fazladır. Belli bir iş fikriniz var ama fiziksel çevrenizde aynı işi yapan yüzlerce mağaza var o helde siz de mağazanızı internete taşıyın ve hedefiniz sadece yalnızca yerel değil ulusal pazar olsun.
  2. E- Ticaret 'te ödemeler anında yapıldığı için mali olarak sıkışma asla söz konusu değilidir.
  3. Fiziksel bir mağazanız var diyelim ürünlerinizi daha fazla müşteriye ulaştırmak ve büyümek istiyorsunuz sizin için de en uygun seçenek E- Ticaret' tir. Markalaşmanız, ürünlerinizi satın alan, web sitenizi ve mağazanızı ziyaret eden potansiyel müşterilerin trafiğini artırmak oldukça önemlidir.

E-TicaretPiyasada bir çok alternatifi bulunan Hazır Sistemler kullanıcı dostu olmamakla birlikte seçtiğiniz paket programda olmayan bir özellik sizin ihtiyacınız haline gelirse fahiş fiyatlar talep ederek bir üst paketten yararlanmanız gerektiğini söylerler. Her yıl ödenen rakamların ciddi miktarlarda olması da ayrı bir dezavanj oluşturmakta. Üstelik mağaza sizin ama duvar rengini değiştiremiyorsunuz sevmemenize rağmen. Çok kısa süre zarfında tasarım tredlerinin dışında kalan hazır sistemler sizi güvenilir, dinamik ve çağa uygun bir yapıda göstermesi gerekirken tam tersi bir etki yapabiliyor. Piyasa araştırması yaparken bu tarz sistemlerin kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Biz CreaWorkers olarak, bu güne kadar yapmış olduğumuz tüm E- Ticaret sistemlerini kurumlara özel olarak ve her türlü fikirleri detaylı olarak alarak geliştirdik. Bizim için öncelik sizin hedeflerinizi gerçekleştirirken en az sayıda problemle karşılaşmanız. Her problemde yanınızda anında çözüm üretebilecek profesyonel bir ekibin olması. Sizi dijitalde en iyi yansıtabilecek görsel çözümleri sunmaktır. E- Ticaret konusunda tek desteği yazılım ve tasarım ayağında değil, ürünlerinizin kalitesini, satışlardan beklediğiniz hacmi artırmaya yardımcı olacak Ürün Çekimi seçeneği ile de buluşturuyoruz.