Youtube Reklamları

Video reklamlarınızı YouTube ve Google Görüntülü Reklam Ağı üzerinde reklam vererek, tüketicilere önemli anlarda reklamlarınızı ulaştırabilirsiniz. Üstelik yalnızca yayınlanabilir bir videonuz olduğunda YouTube' da reklam gösterebilirim diye düşünmeyin. Görüntülü Reklam Ağı üzerinden verilen reklamlarda YouTube reklam yerleşim alanlarında reklam yayınlayabilirsiniz. YouTube reklamlarında hedef kitlelerin ilgi alanlarını seçebilir. İzledikleri videolara uygun içerikte olan reklamlarınızı ulaştırabilirsiniz. Daha önce ürününüz ilgilenmiş potansiyel müşterilerinizle yeniden pazarlama yoluyla bağlantı kurabilir satın almaya ikna edebilirsiniz.

Youtube Video Reklam Ağı

Bilinenin aksine YouTube reklam fiyatlandırma teklifleri oldukça farklıdır; bir kullanıcı video reklamınızı en az 30 saniye izlemeyi tercih ettiğinde ya da reklamınızın dinamik alanlarına tıkladığında ücret ödersiniz. Geri kalan tüm gösterimler, örneğin 5 saniye olanlar için ücret ödemediğiniz gibi marka bilinci oluştumak için hedef kitlemizde bulunan insanlara reklamlarımızı ulaştırmış olursunuz. Her reklam türünde olduğu gibi bu stratejide de desteğe ihtiyacınız olduğuna eminiz Google Partners iş ortağı olarak yanınızdayız.

Video hazırlamak ve YouTube üzerinde görüntülenmek istiyorsunuz. Nasıl bir video hazırlamanız gerektiğini bilmiyorsunuz, üstelik profesyonel bir video için gereken ekipmana sahip değilseniz. Tanıtım Filmi , Havadan Video Çekimi , Animasyon 2D/3D alanlarına giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.