Broşür

BroşürBroşür, Kataloğun çok az sayfalı minimal versiyonudur. Broşürle ulaşılmak istenen amaç genel itibariyle yeni ürünü, hizmeti veya fiyatları tüketicilerle buluşturmaktır. Broşürler yalnızca ticari amaçla değil, seçim dönemlerinde politikalarınızı, vaatlerinizi kısa bir özet olarak seçmenle buluşturmak içinde kullanılan yaygın bir basılı materyaldir.

Her basılı araçta olduğu gibi Broşürde de sizi ve kurumunuzu en iyi anlatan, baskıya uygun, e- broşür olarak mail yoluyla iletebileceğiniz türde olması önem arz etmektedir. Her kullanıcıya broşürünüzü veya kataloğunuzu fiziksel olarak teslim etmek mümkün olmadığı için bu tarz basılı araçların dijitalde de işinizi görebilecek kadar sade ve anlaşılır olması ulaşamadığınız noktalara ulaşmanın yegane yoludur.

Bir broşürde anlatılmak istenen içerik herkesin anlayabileceği, uzmanlık gerektirmeyen bir dille hap niteliğinde yazılmalı, kişilerin sizi web siteniz üzerinden ziyaret etmesini sağlayacak kadar da merak uyandırıcı olmalıdır. Tüm bunlar birleştiğinde bir Broşür veya Katalog ile ulaşmayı hedeflediğiniz amaca hızlıca ulaşır yalnızca geri dönüşleri beklemeye zaman ayırırsınız. Size uygun bir tasarım yapmak, beklentilerinizi duymak bir plan dahilinde hareket etmek için hazırız.